E-SPORT POLSKA

Witamy na forum jednego z większych serwerów discord w Polsce!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-06-24 10:29:20

VVirus
ROOT
Dołączył: 2017-06-18
Liczba postów: 9
WindowsChrome 58.0.3029.110

REKRUTACJA OTWARTA PROSZĘ SKŁADAĆ PODANIA WEDŁUG WZORU!

Nazwa użytkownika Discord:

Adres email:

Ocena znajomości programu Discord:

jak długo przebywasz na naszym serwerze:   

W jakich porach dnia przebywasz u nas najczęściej:

Czy Posiadasz aktualnie administratora na innym serwerze:

Byłeś kiedykolwiek administratorem serwera Discord:

Ile godzin możesz poświęcić na pracę Admina/Supportera:

Ile masz lat?:

Czy miałeś/aś wcześniej jakies doświadczenie jako support(np. na innym serwerze lub tez forum , grze) Jesli tak to opisz gdzie i na czym ono polegało:

Jak masz na imię?

Co możesz o sobie powiedzieć:   

Dodatkowe informacje:   

Czy posiadasz jakies cechy/atrybuty które mogą według ciebie przydać się w pracy supporta na serwerze?
Czy umiał/umiałabyś współpracować w drużynie ?

Czego akurat ty masz zostać Supporterem?:

Offline

#2 2017-06-24 11:04:49

kark95
Użytkownik
Dołączył: 2017-06-18
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 58.0.3029.110

Odp: REKRUTACJA OTWARTA PROSZĘ SKŁADAĆ PODANIA WEDŁUG WZORU!

Nazwa użytkownika Discord: kark95
Adres email: karol4007@interia.pl
Ocena znajomości programu Discord: 10/10
jak długo przebywasz na naszym serwerze:   myślę że około 2 miesięcy lub dłużej
W jakich porach dnia przebywasz u nas najczęściej: różnie zależy kiedy mam czas ale najczęściej wieczorem
Czy Posiadasz aktualnie administratora na innym serwerze: na moim u kogamixa moda i na wielu innych serverach praktycznie wszystkich na których jestem
Byłeś kiedykolwiek administratorem serwera Discord: Tak u sb i jak mówiłem na wielu innych serverach prawie wszystkich na których jestem
Ile godzin możesz poświęcić na pracę Admina/Supportera: w osbote i niedzielę myślę że około godzinki a od poniedziałku do piątku jakieś 6 h jeśli ktoś zastępuje mój server
Ile masz lat?: 10 ale sie nadaje na admina
Czy miałeś/aś wcześniej jakies doświadczenie jako support(np. na innym serwerze lub tez forum , grze) Jesli tak to opisz gdzie i na czym ono polegało: nie bo na wszsytkich serverach na kktórych jestem nie ma supporterów ale byłem i nadal jestem admem na większości serverach
Jak masz na imię? Karol
Co możesz o sobie powiedzieć:   kocham wymyślać żarty i kawały i szybko to robie
Dodatkowe informacje: no nwm co tu napisać to mi na pw na discord podaj to ci napisz xD   [dblpt](
Czy posiadasz jakies cechy/atrybuty które mogą według ciebie przydać się w pracy supporta na serwerze? nie
Czy umiał/umiałabyś współpracować w drużynie ? tak
Czego akurat ty masz zostać Supporterem?: bo jestem na wielu serverach adminem/modem i daje sb rade

Offline

#3 2017-06-24 11:51:19

Raxtri
Użytkownik
Dołączył: 2017-06-24
Liczba postów: 1
Windows 8.1Chrome 58.0.3029.110

Odp: REKRUTACJA OTWARTA PROSZĘ SKŁADAĆ PODANIA WEDŁUG WZORU!

Nazwa użytkownika Discord: Raxtri
Adres Email: s.k107@o2.pl
Ocena znajomości programu Discord: 10/10, ponieważ mam swój rozbudowany kanał
Jak długo przebywasz na naszym serwerze: Około 2 miesięcy
W jakich porach dnia przebywasz na naszym serwerze: Tutaj jest różnie, lecz często Od 10:00 do 21:00
Czy posiadasz aktualnie administratora na innym serwerze: Jak pisałem mam swój serwer, lecz także jestem na innym serwerze HeadAdminem
Byłeś kiedykolwiek administratorem serwera Discord: Oczywiście, że tak
Ile godzin możesz poświęcić na pracę Admina/Supportera: Zawsze mogę gdyż mam dostęp nie tylko na komputerze do discorda, ale też telefonie, tablecie, laptopie
Ile masz lat?: Mam 15 lat
Czy miałeś wcześniej jakieś doświadczenie jako support: Miałem spore doświadczenie jako support w grach na forumach, czyli na minecraft prowadziłem serwery, byłem adminem na wielu serwerach, HeadAdminem,Moderatorem, Helperem. Na forum CSS (Counter Strike Source) gdzie byłem też Adminem .
Jak masz na imię?: Stefan
Co możesz o sobie powiedzieć?: Mam na imię Stefan. Skończyłem II gimnazjum i idę do III. Jestem bardzo kreatywnym graczem. Przykładam się do pracy.
Dodatkowe informacje: Nie mam co dodać. Mam waszego discorda. Lubię być obecny na waszym discordzie i jestem codziennie
Czy posiadasz jakieś cechy/atrybuty które mogą według ciebie przydać się w pracy supporta na serwerze?
Jestem bardzo kreatywny, pomocyny i pracowity
Czy umiałbyś współpracować w drużynie:Oczywiście, że tak i to bardzo mi się podoba
Czego akurat ty masz zostać Supportem?: Mógłbym zostać supportem, ponieważ jestem bardzo pracowity i pomocny i lubię współpracować z innymi.

Offline

#4 2017-06-24 20:31:42

Shadow
Użytkownik
Dołączył: 2017-06-18
Liczba postów: 3
Windows 7Firefox 54.0

Odp: REKRUTACJA OTWARTA PROSZĘ SKŁADAĆ PODANIA WEDŁUG WZORU!

Nazwa użytkownika Discord: Shadow
Adres Email: Shadow-Wing@wp.pl
Ocena znajomości programu Discord: 10/10
Jak długo przebywasz na naszym serwerze: 2/3 tygodnie
W jakich porach dnia przebywasz na naszym serwerze: Praktycznie 24/7
Czy posiadasz aktualnie administratora na innym serwerze: Tak, mam swój własny server
Byłeś kiedykolwiek administratorem serwera Discord: Tak jak pisałem powyżej, posiadam swój własny server
Ile godzin możesz poświęcić na pracę Admina/Supportera: Cały dzień, mam dostęp do discorda jak i internetu przez cały dzień
Ile masz lat?: 17
Czy miałeś wcześniej jakieś doświadczenie jako support: Raczej nie, gdyż od razu byłem brany na administratora
Jak masz na imię?: Alex
Co możesz o sobie powiedzieć?: Obecnie będę szedł do 2 klasy technikum, profil klasy to "Technik grafiki i poligrafii cyfrowej".
Dodatkowe informacje: Znam się dobrze na komputerach, potrafię rozwiązać praktycznie każdy problem z którym się jak dotąd spotkałem.
Czy posiadasz jakieś cechy/atrybuty które mogą według ciebie przydać się w pracy supporta na serwerze?: Jestem osobą otwartą na nowe znajomości, staram się z każdym żyć w zgodzie i rozweselać innych. Łatwo się nie denerwuję i chętnie pomagam innym, nawet jeśli zajmie to "dłuższą" chwilę.
Czy umiałbyś współpracować w drużynie: Jestem zastępcą dowódcy w jednym z bardziej znanych polskich klanów w WoT B, praca w zespole to jeden z moich głównych atutów.
Czego akurat ty masz zostać Supportem?: Jestem aktywny przez cały dzień i w każdej chwili mogę komuś pomóc. Potrafię stworzyć/zaprojektować co mniej skomplikowaną stronę internetową. Traktuję wszystkich równo i nigdy nikomu nie odmawiam pomocy.

Offline

#5 2017-06-24 21:10:08

Ktoś fajny
Użytkownik
Dołączył: 2017-06-24
Liczba postów: 1
AndroidChrome 50.0.2661.89

Odp: REKRUTACJA OTWARTA PROSZĘ SKŁADAĆ PODANIA WEDŁUG WZORU!

Nazwa użytkownika Discord:ktoś fajny
Adres email:hubo1200@spoko.pl
Ocena znajomości programu Discord:8/10
jak długo przebywasz na naszym serwerze:4 miesiące może wiecej   
W jakich porach dnia przebywasz u nas najczęściej:14-20
Czy Posiadasz aktualnie administratora na innym serwerze:w mam swój serwer
Byłeś kiedykolwiek administratorem serwera Discord:tak jak Pisałem wyżej mam swój serwer
Ile godzin możesz poświęcić na pracę Admina/Supportera:w niedzielę 3 godziny a w tygodniu 5
Ile masz lat?:12
Czy miałeś/aś wcześniej jakies doświadczenie jako support(np. na innym serwerze lub tez forum , grze) Jesli tak to opisz gdzie i na czym ono polegało:nie
Jak masz na imię?:hubert
Co możesz o sobie powiedzieć:jestem kreatywny i dość mądry
Dodatkowe informacje:   
Czy posiadasz jakies cechy/atrybuty które mogą według ciebie przydać się w pracy supporta na serwerze?:mam dość dużo czasu na prace
Czy umiał/umiałabyś współpracować w drużynie ?:tak
Czego akurat ty masz zostać Supporterem?:bo bardzo chcę i się nadaje

Ostatnio edytowany przez Ktoś fajny (2017-06-24 21:12:30)

Offline

#6 2017-06-24 21:25:43

Nekoś
Użytkownik
Dołączył: 2017-06-18
Liczba postów: 1
AndroidChrome 58.0.3029.83

Odp: REKRUTACJA OTWARTA PROSZĘ SKŁADAĆ PODANIA WEDŁUG WZORU!

Nazwa użytkownika Discord: *Neko*猫
Adres email: yukinakou6@gmail.com
Ocena znajomości programu Discord: 9/10
jak długo przebywasz na naszym serwerze: od 11.06.2017 czyli 13 dni
W jakich porach dnia przebywasz u nas najczęściej: można mnie spotkać o każdej porze dnia
Czy Posiadasz aktualnie administratora na innym serwerze: tak i trzymają się dobrze pod moją pieczą
Byłeś kiedykolwiek administratorem serwera Discord: tak
Ile godzin możesz poświęcić na pracę Admina/Supportera: bardziej to zależy od potrzeby tak to bym była praktycznie cały czas (no chyba, że śpię lub bateria mi padnie)
Ile masz lat?: 18
Czy miałeś/aś wcześniej jakies doświadczenie jako support(np. na innym serwerze lub tez forum , grze) Jesli tak to opisz gdzie i na czym ono polegało: zwykle pomagałam od tak, z jakieś takiej wewnętrznej potrzeby i potem jako pomocnik admina, potem jako admin, moje zadania polegały na ogarnianiu kłótni i "gównoburz", clearowaniu chatów po nich, dawanie timeoutów, obsługa botów, nadawanie rang, utrzymywaniu jakiegoś porządku i poziomu na chacie, podtrzymywanie rozmów i żywotności serwera
Jak masz na imię? Alex
Co możesz o sobie powiedzieć:   Jestem człowiekiem nudy z duszą artysty.
Dodatkowe informacje:  Jestem człowiekiem wszechstronnym i umiem rozmawiać na każdy temat.
Czy posiadasz jakies cechy/atrybuty które mogą według ciebie przydać się w pracy supporta na serwerze? Wszechstronność, kreatywność, uprzejmość
Czy umiał/umiałabyś współpracować w drużynie ? Tak
Czego akurat ty masz zostać Supporterem?: Jestem stworzeniem idealnym do tego. Tak mi się wydaje

Offline

#7 2017-06-27 21:00:26

ambri100
Użytkownik
Dołączył: 2017-06-27
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 603.2.5

Odp: REKRUTACJA OTWARTA PROSZĘ SKŁADAĆ PODANIA WEDŁUG WZORU!

Nazwa użytkownika Discord:ambri100
Adres email:szymon@rudnikowski.pl
Ocena znajomości programu Discord: 9,5/10
jak długo przebywasz na naszym serwerze:wow zaprosiłeś mnie ee byłem jak było 50 osób nie pamiętam   
W jakich porach dnia przebywasz u nas najczęściej:prawie cały dzień [sred])
Czy Posiadasz aktualnie administratora na innym serwerze: tak
Byłeś kiedykolwiek administratorem serwera Discord: TAK
Ile godzin możesz poświęcić na pracę Admina/Supportera: 4-5 w czasami cały dzień jestem aktywny
Ile masz lat?:16
Czy miałeś/aś wcześniej jakies doświadczenie jako support(np. na innym serwerze lub tez forum , grze) Jesli tak to opisz gdzie i na czym ono polegało:Miałem na serwerze 150 osób byłem ogólną pomocą ownera (roota). Jak coś się zepsuło naprawiałem itp. wszystko co można było.
Jak masz na imię?: Szymon
Co możesz o sobie powiedzieć:Mieszkam w Warszawiem i jestem średnim-programistą stron www. Moją pasja to ogólne programowanie oraz piłka nożna i oczywiście gry [dblpt])   
Dodatkowe informacje: Mogę poświecić dużo pieniędzy w rozwój serwera oraz cenny czas w każdej porze dnia i nocy (naprawdę) 
Czy posiadasz jakies cechy/atrybuty które mogą według ciebie przydać się w pracy supporta na serwerze?: Tak: Wyrozumiałość, Dojrzałość oraz spokój
Czy umiał/umiałabyś współpracować w drużynie ?: Tak robię to codziennie
Czego akurat ty masz zostać Supporterem?:Jestem aktywny pomocny i szybko się uczę oraz jestem od początków serwera

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
stunt-forum - thevisitors - qliferpg - v-picons - furst-project